Wykrywacze metalu Garrett

Garrett ACE 200i

garrett ace 400i
Garrett Ace 400i

Lepszy od znanego modelu ACE 250. Co go cechuje? Większa częstotliwość pracy, która wynosi 8 kHz, możliwość regulacji częstotliwości, która pomaga eliminować zakłócenia, a także odpowiednia ergonomia, gwarantująca komfort pracy podczas eksploracji terenu. Urządzenie posiada podłokietnik ze stopkami i piankowy uchwyt. Aktywność w terenie usprawni zwiększony zakres żelaza, a także wodoszczelna cewka umożliwiająca pracę na podmokłym terenie. Pierścienie zaciskowe w połączeniu ze stabilną i wytrzymałą konstrukcją, tworzą sprzęt z najwyższej półki.

Kolejnym argumentem przemawiającym za jakością wykrywacza jest to, że posiada wyświetlacz LCD, na którym znajdują się informacje takie jak: identyfikacja przedmiotu przedstawiona w dwunasto-krotnej skali, a także jego głębokość oraz poziom zużycia baterii. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom konsumentów zadbano o to, by użytkownicy mogli tworzyć własne programy. Sprzęt został wyposażony w pięć następujących programów pracy: biżuteria – własny – relikty – monety – zero. Wykrywacz posiada funkcję Pintpoint, dzięki której w prosty sposób możesz namierzyć miejsce zalegania przedmiotu. Prezentowany sprzęt cechuje wydajność, akumulator 4 x AA zapewnia pracę wykrywacza od 20 do 25 godzin.

Garrett ACE 300i

Dla młodych i starszych, początkujących i doświadczonych poszukiwaczy metali. Prezentowany wykrywacz metali jest ulepszoną wersją ACE 150. Co go wyróżnia? Ergonomia, która zapewnia komfort podczas wykonywania prac w terenie, sprzęt wyposażony jest w podłokietnik ze stopkami oraz piankowy uchwyt. Na dużym wyświetlaczu LCD znajdują się informacje dotyczące identyfikacji obiektu w pięciokrotnej skali, przewidywana głębokość przedmiotu podana w centymetrach, a także wiadomość o zużyciu baterii. Wykrywacz jest wydajny, cechuje go niski pobór prądu. Zasilany jest przez 4 baterie AA albo akumulatorki. Gotowy do pracy od razu po włączeniu, nie wymaga programowania. Użytkownicy mają do wybory trzy programy dyskryminacji: all-metal, biżuteria, monety, co umożliwia wyłączenie celów, które nie stanowią punktu docelowego poszukiwań. Pracę usprawni m.in. modulacja tonowa, dzięki której wysyłane przez urządzenie sygnały, będą łatwiejsze do zinterpretowania. Urządzenie posiada dźwięki do wyboru; żelazo – złoto / aluminium / stop – brąz / srebro. Zastosowane złącze Camlock zapewnia większą stabilność żerdzi.

Garrett ACE 400i

Jest wiele powodów, dla których warto zainwestować w wykrywacz metali Garett ACE 400i, niektóre z nich to: wysoka częstotliwość pracy, która wynosi 10 kHz, ułatwia wykrywanie przedmiotów nisko i średnio przewodzących prąd, pięć programów pracy, można wybierać spośród następujących trybów: biżuteria – własny – relikty – monety – zero, a także nowa sygnalizacja dźwiękowa żelaza. Nowy sprzęt to także nowe możliwości, modulacja tonowa zapewnia wyostrzone tony i większą wrażliwość na sygnały, a regulacja częstotliwości eliminuje zakłócenia. Garett ACE 400i to wytrzymały sprzęt, zapewniający doskonałą ergonomię i komfort pracy, posiada piankowy uchwyt oraz podłokietnik ze stopkami. Na wyświetlaczu LCD pojawiają się informacje związane z identyfikacją obiektu w 12-krotnej skali oraz głębokością przedmiotu. Urządzenie posiada funkcję Pinpoint ułatwiającą namierzanie celu. Użytkownicy mogą regulować czułość wykrywacza w 8 segmentach, co ułatwia penetrację zaśmieconych terenów. Dodatkowo Garett ACE 400i został wyposażony w większą cewkę 8.5×11″ Performance, która gwarantuje większe pole przemiatania.